İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Anasayfa / İkinci El Beyaz Eşya

Beyaz Eşya Sektöründe İkinci El Ürünler

Günümüz Türkiyesinde beyaz eşya sektöründeki yüksek fiyatlar insanları ikinci el piyasasına itmektedir. Kısmet spot olarak Kayseri ikinci el beyaz eşya sektöründe hizmet sunan öncü firmaların başında gelmekteyiz. Firma olarak beyaz eşya sektöründe her türlü ürünü bulundurmakta olup istenilen her bölgeye teslimatını sağlamaktayız.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA NE DEMEKTİR?

Kısmet spot olarak Kayseri ikinci el beyaz eşya sektöründe bu ilde hizmet vermekte olup hizmetlerimizi buradan ülke geneline yaymaktayız. Kayseri ikinci el beyaz eşya denince ilde ilk akla gelen firma olup, beyaz eşya ürünlerimiz kullanıma uygun şekilde ve ambalajlı olarak satış ofisimizde yer almaktadır.
İkinci el beyaz eşya denilince birçok insanın aklına çok kullanılmış ve atıl durumdaki ürünler gelebilir. Fakat bizim beyaz eşyalarımız firmalardan çıkan çok az defolu olanlar ya da farklı nedenler ile çok az kullanılmış ve kullanıma hiç bir engeli olmayan beyaz eşyalardan oluşmaktadır.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYALAR NELERDİR VE TESLİMATLARI NASIL SAĞLANMAKTADIR?

Kısmet spot olarak bünyemizde onlarca beyaz eşya çeşidi bulunmaktadır. Buzdolabı çeşitleri, fırın çeşitleri, ocak çeşitleri, çamaşır makine çeşitleri, bulaşık makine çeşitleri, derin dondurucu çeşitleri gibi birçok beyaz eşyamız bulunmaktadır.
Firmamız ikinci el beyaz eşya almak isteyen her müşteriye ister adres teslim yapmakta isterse müşteri kendisi yerinden teslim alabilmektedir. Kısmet spot olarak ülkenin her yerine kargo ile ürün gönderimimiz bulunmakta olup ürün teslimatları ortalama üç gün içerisinde sağlanmaktadır.